تبلیغات
یو پی وی سی upvc - اندازه لوازم آرایشی در هنگام آرایش
 
یو پی وی سی upvc
 
 

این روزها مواد آرایشی تقریبا هزینه بالایی دارد و اغلب افراد ترجیح می دهند وقتی یک کرم گران قیمت می خرند مدت بیشتری از آن استفاده کنند . اگر در هربار مصرف مقداری بیش از میزان مورد نیاز استفاده کنید می تواند حسابی از نظر اقتصادی به ضررتان باشد و اگر هم کمتر از میزان مورد نیاز مصرف کنید می تواند اثربخشی لازم روی پوست را نداشته باشد. ما سعی کرده ایم در این مطلب به شما نشان دهیم از هر محصولی باید به چه میزان استفاده کنید تا هم اثر آن روی پوست تان دیده شود و هم بیش از اندازه استفاده نکرده باشید و پول تان را دور نریخته باشید.کسی چه می داند. شاید با همین کار سالی یک میلیون تومان صرفه جویی کردید!

● کرم های مرطوب کننده

مقدار مورد نیاز: به اندازه ۲ عدد بادام زمینی

چگونه استفاده کنید: مرطوب کننده نقش زیادی در نرم نگه داشتن پوست دارد، زمانی که می خواهید از مرطوب کننده استفاده کنید، حتما قبلش صورت تان را بشویید و وقتی هنوز پوست کمی مرطوب(نه خیس) است به اندازه یک بادام، مرطوب کننده حاوی گلیسیرین روی صورت تان بمالید، بعد به همان اندازه از مرطوب کننده را روی گردن بمالید تا پوست این منطقه نیز رطوبت لازم را به دست آورد. دکتر نیل سادیک، پروفسور موسسه پوست و مو کالج ویل کرنل می گوید: «وقتی پوست کمی نم داشته باشد، مرطوب کننده بهتر به داخل منافذ پوستی نفوذ می کند، علاوه بر این ها گلیسیرین نیز می تواند رطوبت را در سلول های پوستی به دام بیندازد و مانع از، از دست رفتن آن شود.»

● کرم های حالت دهنده مو

مقدار مورد نیاز: اگر موهایی ظریف و نازک دارید ؛ یک سکه کوچک، اگر موهایی ضخیم دارید ؛ به اندازه سکه ای بزرگ

چگونه استفاده کنید: کرم حالت دهنده مو معمولا موها را لیز و چسبناک می کنند و اگر بیش از حد استفاده شوند موجب می شوند موها چرب و کثیف به نظر برسند، این که چه میزان از این کرم ها را استفاده کنید کاملا وابسته به جنس و بافت موهای تان دارد. پیشنهاد می کنیم این کرم ها را اول روی کف دست بریزید و بعد روی موها پخش کنید. از دست های تان برای پخش کردن کرم روی تمام موها استفاده کنید؛ بهتر است کرم زدن را از ۵ سانتی ریشه ها شروع کنید، بعد موها را جمع کنید تا کرم، روی همه موها مالیده شود(به حالت دم اسبی موها را پایین ببندید) روی نوک موها نیز تمرکز خاصی داشته باشید تا پایین آن ها نیز به خوبی حالت بگیرند. اگر می خواهید از کرم روی موهای خشک استفاده کنید، کرم را بیشتر روی موهای بالایی بمالید تا حالت آ ن ها بهتر خود را نشان دهد.

● کرم چشم

مقدار مورد نیاز: به اندازه یک نخود

چگونه استفاده کنید: معمولا یکی از گران ترین کرم ها، کرم چشم است به همین دلیل احتمالا دوست ندارید خیلی زود تمام شود و مجبور باشید دوباره متحمل یک هزینه زیاد شوید. شما باید به اندازه یک نخود از کرم را بردارید، بعد به اندازه یک چهارم آن را زیر پلک چشم از بیرون به داخل بمالید. دکتر مری لوپو، استاد کالج پزشکی تولان می گوید: «حرکت از سمت بیرون به گوشه داخلی چشم کمک می کند مایع های زیر پوست که باعث ایجاد پف زیر چشم می شوند، پخش شوند و در نتیجه پف ایجاد نشود اما هنگام کرم مالیدن روی پلک بالا باید عکس این جهت حرکت کنید یعنی یک چهارم دیگر از کرم را از گوشه داخلی بالای چشم تا استخوان زیر ابرو بمالید یعنی در واقع از داخل به بیرون حرکت کنید، همین دستورالعمل را با نیمه دیگر برای چشم دیگر استفاده کنید.»

● کرم پودر

مقدار مورد نیاز: به اندازه یک تشتک نوشابه

چگونه استفاده کنید: وقتی می خواهید کرم پودر استفاده کنید باید حواس تان باشد کرم پودر رنگ یکدستی به پوست بدهد و روی صورت تکه تکه نشود، برای جلوگیری از این حالت نباید کرم پودر را مستقیم روی صورت بگذارید بلکه باید اول به اندازه یک تشتک نوشابه از آن پشت دست بگذارید و بعد با انگشتان تان کرم را اول روی پیشانی و بینی پخش کنید، بعد باقی مانده کرم را روی گونه ها و چانه بمالید، حواس تان باشد که در قسمت فک کرم را به خوبی پخش کنید و حتی کمی از آن را به سمت گردن هم ببرید تا پوست صورت و گردن تان یک رنگ شود، حرارت انگشتان شما کرم را گرم می کند و در نتیجه کرم بهتر روی پوست پخش شده و خود را یکدست تر نشان می دهد. یکی از گریمورهای چهره های مشهور سینمای تجاری به نام فابیولا می گوید: «اگر نمی خواهید از انگشتان تان برای زدن کرم پودر استفاده کنید پیشنهاد می کنم از برس های مخصوص کرم پودر استفاده کنید.»

● کرم های پوشاننده زیر چشم

مقدار مورد نیاز: به اندازه یک کپسول کوچک

چگونه استفاده کنید: حلقه های سیاه زیر چشم یکی از مشکلات رایجی است که افراد زیادی دچار آن هستند، یکی از راه حل ها برای کم رنگ کردن این حلقه های تیره استفاده از کرم های پوشاننده زیر چشم است اما لازم نیست در هر بار مصرف مقدار زیادی از این کرم ها را استفاده کنید، چون ممکن است رنگ یکنواخت پوست تان از بین برود و کرم تان هم زود تمام شود، به اندازه یک کپسول کوچک می تواند کاملا این حلقه های سیاه را بپوشاند اما به ۲ طریق می توانید این کرم ها را استفاده کنید. یکی این که به اندازه نصف یک کپسول کوچک روی انگشت تان بگذارید و بعد از سمت داخل چشم به بیرون روی پوست زیر چشم بمالید. روش دیگر این که با استفاده از یک برس کوچک آهسته ۳ نقطه ریز روی پلک پایین بگذارید یک نقطه در وسط، یک نقطه در گوشه داخلی و یک نقطه در گوشه خارجی حالا می توانید این نقطه ها را با انگشت پخش کرده و روی پوست بمالید، بعد اگر دیدید جایی از زیر چشم آبی رنگ است (کبودی چشم)، یک نقطه دیگر از کرم روی آن بگذارید و بمالید. برای این که چهره طبیعی تر شود می توانید روی آن کمی هم پودر بزنید.

● ضد آفتاب

مقدار مورد نیاز: به اندازه ۳ دانه انگور برای تمام بدن

چگونه استفاده کنید: استفاده از کرم ضد آفتاب در تمام طول سال الزامی است چون اشعه های فرابنفش خورشید همیشه وجود دارند و مدام باید از پوست در برابر آن ها محافظت کرد به خصوص صورت و دست ها همیشه در معرض آفتاب هستند اما می خواهیم اینجا شما را با اصول کلی ضدآفتاب زدن آشنا کنیم که با توجه به موقعیت و فصل استفاده کنید. مثلا اگر بخواهید تمام بدن تان را کرم ضدآفتاب بزنید، برای این کار باید پوست بدن را به ۳ بخش تقسیم کنید و برای هر قسمت حداقل به اندازه یک دانه انگور از مرطوب کننده استفاده کنید یعنی حبه انگور اول برای پاها، حبه انگور دوم برای بالا تنه و کمر و حبه انگور سوم برای دست ها، صورت و گردن، بنابراین برای این فصل تنها استفاده از یک حبه انگور کرم کافی است البته اگر هم کمی بیشتر از این میزان استفاده کنید مشکلی ندارد و تنها مطمئن می شوید که پوست تان به خوبی در مقابل اشعه های آفتاب محافظت می شود. حواس تان باشد که هر ۲ساعت یک بار ضد آفتاب را تجدید کنید.

● شامپو

مقدار مورد نیاز: برای موهای بلند؛ به اندازه یک بیسکویت نسبتا بزرگ و برای موهای کوتاه به اندازه یک شکلات گرد کوچک

چگونه استفاده کنید: خیلی ها هستند که دوست دارند شامپوی زیادی استفاده کنند ولی احتمالا کسانی که شامپو گران می خرند ترجیح می دهند دیرتر مجبور به خرید شامپوی نو شوند، اگر شما هم جزو این دسته هستید، پیشنهاد می کنیم نسبت به اندازه موهای تان به اندازه یک بیسکویت یا یک شکلات گرد شامپو کف دست های تان بریزید و بعد روی کف سر بمالید، بهتر است موها را روی سر جمع کنید تا تمام آن ها به شامپو آغشته شوند، شما باید بیشتر روی شستن کف سر تمرکز کنید تا ساقه موها، چون بیشتر چربی ها و کثیفی ها روی ریشه موها تمرکز می کنند به همین دلیل احتیاج نیست مقدار زیادی شامپو روی نوک های ظریف و شکننده موها بمالید.

آفتاب

نوع مطلب :
برچسب ها : آرایش چشم، آرایش عروس، آرایش صورت، آرایش مو، آرایش پوست،
لینک های مرتبط :


یکشنبه 20 فروردین 1396 06:53 ب.ظ
Great beat ! I wish to apprentice while you amend your website,
how can i subscribe for a blog site? The account helped me a acceptable deal.
I had been tiny bit acquainted of this your broadcast provided bright clear idea
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ
مدیر وبلاگ : آرایش آرایش
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :